Używasz BaseLinker? Ta wtyczka do Chrome przyspieszy Twoją pracę

Zróbmy prosty i przerażający test myślowy. Wyobraź sobie, że masz prowadzić sprzedaż na Allegro… bez BaseLinkera. Tak, to bardzo czarny scenariusz. Na szczęście istnieje BaseLinker, który w typowym e-commerce pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze równe kilku etatom. Co miesiąc! A co powiesz na wtyczkę do Chrome dla BaseLinker, który da Ci jeszcze większe oszczędności?

BaseLinker przyspiesza Twoją pracę, a my przyspieszamy BaseLinkera dzięki rozszerzeniu do Chrome

Trzy lata temu, bo w 2018 roku, właściciele BaseLinkera z dumą ogłaszali, że z ich narzędzia korzysta już ponad 600 tysięcy sklepów internetowych. Przyznasz, że to ogromny sukces. No ale nic dziwnego, że dziesiątki, a może setki tysięcy e-sklepów z Polski i innych krajów korzysta z systemu, który pozwala nawet jednej osobie zapanować nad sprzedażą hurtową. A także daje możliwość zaistnienia na Allegro tym firmom, które wcale nie mają własnego e-sklepu.

Jeżeli i Ty miałeś problemy z Baselinkerem w marcu 2021 roku, gdy spłonęła serwerownia firmy OVH, to na pewno dużo bardziej doceniasz to, jak ważny dla sprzedawcy jest Baselinker. Nie znasz go? To prawdopodobnie sprzedajesz detaliczne ilości produktów przez Allegro, ewentualnie stać Cię na opłacanie sztabu ludzi do kontaktu z klientami. Znasz BaseLinkera? To wiesz, ile czasu i tym samym pieniędzy pozwala zaoszczędzić. Jeśli jedna osoba obsługuje ten system przez cały dzień, to po odłączeniu BaseLinkera potrzebowałbyś około 5 osób, aby na czas realizować te same zadania. A to oznacza wzrost kosztów o 15-20 tysięcy złotych w każdym miesiącu.

Siła tego narzędzia tkwi w intuicyjności dla sprzedającego i nastawieniu na masowość. Wszystkie dane są w jednym miejscu, są pod pełną kontrolą i doskonale łączą się ze sobą. A co powiesz na możliwość usprawnienia i przyspieszenia BaseLinkera? Co myślisz o tym, aby Twoje codzienne czynności sprzedawcy zajmowały o 30, 40, a nawet o 50% mniej czasu? I ile pieniędzy zdołasz zaoszczędzić w ten sposób?

Baselinker + wtyczka do HelpRatcheta = zupełnie nowa jakość sprzedaży i obsługi klienta

Tak, BaseLinkera naprawdę da się znacznie przyspieszyć i my w firmie HelpRatchet właśnie to zrobiliśmy. Stworzyliśmy wtyczkę do drugiego najważniejszego kombajnu sprzedażowego w Polsce. Ta wtyczka dodaje nową funkcjonalność do BaseLinker, o ile pracujesz w przeglądarce Chrome.

Zakładamy, że dobrze wiesz, iż HelpRatchet to najlepsze narzędzie do skutecznej obsługi klienta między innymi na Allegro, bo oferuje jeden doskonale przemyślany panel wiadomości do wszystkich kont. Integruje w sobie dyskusje Allegro, wiadomości email i z Amazona. Wszystko doskonale posortowane i z licznikiem czasu, abyś miał jak najkrótszy czas odpowiedzi na zapytania klientów. Chcesz wiedzieć więcej? Tutaj jest artykuł precyzyjnie wyjaśniający, jak HelpRatchet poprawia zadowolenie klientów i podnosi zyski.

Wróćmy do wtyczki i BaseLinkera. Co prawda daje on możliwość integracji z wieloma kontami Allegro, ale brakuje mu czegoś równie ważnego. Chodzi o jedno okienko do komunikacji z każdym klientem: z każdego Twojego konta na Allegro, z Amazona czy z e-maila.

I ten problem doskonale rozwiązuje nasza wtyczka.

W jaki sposób nasza wtyczka oszczędza Twoje pieniądze?

Pobierz i zainstaluj w przeglądarce Chrome – HelpRatchet – HelpDesk for BaseLinker, aby zobaczyć dodatkowe możliwości BaseLinker. Na karcie zamówienia w BaseLinkerze zobaczysz nowe okno. To miejsce, w którym pojawi się cała korespondencja z danym klientem, wszystkie wiadomości od niego i do niego. W końcu nie trzeba klikać w zakładkę z Wiadomościami, aby móc je odczytać i jednocześnie widzieć szczegóły zamówienia. Proste i genialne.

Po trzecie, dobra komunikacja oznacza dialog, a dialog to wymiana informacji między dwoma systemami. Nasz system to HelpRatchet – lider rynku w zakresie sprawnej obsługi klienta. Dzięki niemu masz jeden panel, w którym przeglądasz i kontrolujesz wszystkie otrzymane wiadomości. To ogromne ułatwienie i jeszcze większa oszczędność czasu, dlatego wiemy, że Ty lub Twoi sprzedawcy będziecie spędzać wiele czasu, czytając informacje od klientów i odpisując na nie.

Wtyczka do systemu HelpRatchet to kolejny krok w rozwoju tej nowej platformy. Przed nami kolejne innowacje i integracje. Dlatego naprawdę warto, abyś już teraz skorzystał z przewagi, jaką daje HelpRatchet. Sprawdź nasze pakiety i wypróbuj go już dziś.

HelpRatchet – HelpDesk for BaseLinker

Submit your response

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *