Konfiguracja autorespondera

Workflow pozwala na ustawienie automatycznych akcji pomagających w codziennej pracy. Konfiguracja jest bardzo prosta i szybka. Dzięku workflow dostarczonemu przez HelpRatchet możesz znacznie skrócić twoją pracę na zarządzaniu zgłoszeniami. Workflow pozwala skonfigurować m.in. autoresponder który może być bardzo pomocny przy obsłudze centrum wiadomości i dyskusji Allegro lub wiadomości z innych źródeł takich jak email i Amazon itp. 

Aby skonfigurować workflow należy przejść do Ustawienia > Zautomatyzowany workflow > Dodaj workflow. Tutaj znajdziesz wiele opcji konfiguracja takich jak Dodawanie, edytowanie, usuwanie wielu automatycznych zdarzeń. Poniższe filmy wideo przedstawiają podstawowe możliwości konfiguracyjne autorespondera wiadomości email i dyskusji Allegro, możemy również skonfigurować jeden autoresponder dla wszystkich źródeł w takim przypadku nie dodajemy reguły źródło.

Konfiguracja autorespondera wiadomości email:

Konfiguracja autorespondera dyskusji Allegro:

Submit your response

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 Responses on this post

  1. W jaki sposób ustawić autoresponder na wszystkei wiadomości od klientów allegro.
    Chodzi o to, żeby odpowiadał również na wiadomości od klientów z którymi wcześniej prowadzona była już konwersacja i mają utworzone tickety. (nie są to nowe tickety).
    A jednocześnie, żeby nie odpowiadał na wiadomości pisane przez agenta obsługującego.