Integracja z BaseLinker

Integracji umożliwia pobieranie zamówień z BaseLinker oraz przypisanie ich do wiadomości z Inbox w HelpRatchet.
W widoku wiadomości po prawej stronie pojawi się panel wraz z informacjami o statusie zamówienia oraz linkiem do przekierowania do panelu BaseLinker do konkretnego zamówienia.

Ale to nie wszytko. Dzięki integracji rozszerzysz również funkcjonalność BaseLinkera. W samym BaseLinker w widoku zamwienia pojawi się panel z wiadomościami przypisanymi do tego zamówienia z HelpRatchet. Bez konieczności instalowania czegokolwie. Wystarczy zintegrować.

Aby zintegrować system HelpRatchet z BaseLinker należy powiązać konto z naszym systemem. Aby tego dokonać należy przejść do zakładki Ustawienia > Integracje > BaseLinker, następnie dodać swoje konta BaseLinker.

Po porwawnej integracji w widoku wiadomości pojawią się dodatkowe informacje pobierane z systemu BaseLinker.
Dodatkowo przechodzac do BaseLinkler w zakładce Zamówienia, odnajdziemy integrację z HelpRatchet w której znajdziesz dostepne wszystkie wiadomości lub po otwarciu konkretnego zamówienia, ponizej pojawi się korespondencja przypisane do tego zamówienia. W tym celu przechodzimy do Zamówienia > Wszystkie następnie przechodzimy do konkretnego zamówienia.

Submit your response

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *